Formaggio Gran Mantovano tvrdý sýr ⅛ výseč

Formaggio Gran Mantovano tvrdý sýr ⅛ výseč
search
  • Formaggio Gran Mantovano tvrdý sýr ⅛ výseč
  • Formaggio Gran Mantovano tvrdý sýr ⅛ výseč

Formaggio Gran Mantovano 4,2kg

Formaggio Gran Mantovano je lahodný tvrdý sýr z kravského mléka podobně jako parmezán. Tento italský regionální speciál ale pochází z oblasti Mantova a je vyroben s použitím mikrobiálního syřidla, takže je vhodný i pro vegetariány. Název grana pochází z jeho zrnité konzistence, v překladě slovo grano znamená zrnka pšenice. Má tedy zrnitou strukturu a pevnou hladkou kůrku jemně nažloutlé až zlatavé barvy. Chuť je jemně štiplavá. Sýry mají tvar bochníků o průměru 40–45cm a tloušťce 18–24cm. Průměrná hmotnost bochníku je 40 kilogramu a zrají minimálně 1 rok. Gran Mantovano se snadno rozpouští, používá se do polévek a omáček. Velmi oblíbený je nastrouhaný na těstoviny nebo samotný v hoblinkách jako pochutka k vínu.

44744
Poznámka k ceně
Váha tohoto produktu je pouze orientační a skutečná cena bude přepočítána podle reálné váhy produktu
2 199,00 Kč

1 912.17 bez DPH


Počet

Formaggio Gran Mantovano tvrdý sýr ⅛ výseč

Uvedená cena výrobku je za 4,2kg. Cena bude přepočtena dle skutečné váhy. Gran Mantovano je originálně od výrobce balený v 900g až 1700g balení. Při platbě počkejte na přepočítání ceny, kterou pošleme na Vámi uvedený e-mail. První doručený e-mail je automatický, s potvrzením objednávky, v druhém e-mailu pošleme přepočítanou cenu podle skutečné váhy.

Producent: Latteria sociale Mantova Soc. Agr. Coop. a Latteria San Sebastiano
Název česky: Tvrdý kravský sýr Gran Mantova
Název italsky: Formaggio Gran Mantovano
Složení: Kravské mléko, sůl, mikrobiální syřidlo, Lysozym vaječný protein
Alergeny: Mléko a mléčné produkty
Nutriční hodnoty: Energetická hodnota na 100g 1654kj/398kcal, Tuky 29g, Sacharidy 0,08g, Polyalkoholy 0 Škroby 0 Vláknina 33g, Vitamíny 0 Minerální látky 0 Sůl 1,5g

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.