Výrobci a Značky

Vinařství Sella & Mosca ze Sardínie

Před více než stoletím dva piedmontští dobrodruzi - pan Sella, inženýr a konstruktér spolu a s ním právník pan Mosca, spolu objevili nezkultivované pozemky na Sardínii, ve kterých viděli velký potenciál a založili tak společnosti Sella & Mosca. V roce 1899 zahájili kultivaci a obnovu této půdy, která začala cestu kráse vín, vůní a barev hroznů. Desetiletí práce na zkultivování pozemku od kalin a náletů vdechly život vinohradu, který je rozlohou jedním z největších v Evropě a který nelze zaměnit s ničím jiným nebo podobným. Vinohrad, kde se historie, technologie a příroda pojí v jedno, jako kdyby to tak bylo odjakživa.

label
remove_red_eye 218 zobrazení

Casa Rinaldi

Společnost Casa Rinaldi má za sebou více než 40 let historie ve světě koření a potravinářských výrobků a zrodila se z vášně pro tradiční balzamikový ocet z Modeny. Za své jméno vděčí budově z roku 1888, v jejíž prostorách se nachází starobylý octový sklep rodiny Rinaldi. Místo zahalené magií, kde jako by se zastavil čas. V několika bateriích tvořených čtyřiceti starobylými a cennými sudy z 16. a 17. století zde stále ožívá vzácné černé zlato z Modeny, známé po celém světě. Právě z tohoto místa se rodí náš příběh, v jehož základech se skrývá velká vášeň pro tradiční balzamikový ocet Aceto Balsamico di Modena.

label
remove_red_eye 830 zobrazení

Vinařství Astoria

Vinařství Astoria vzniklo v roce 1987 jako projekt Paula a Giaorgia Polegato, kteří pocházejí z rodiny s velmi bohatou vinařskou historií. Vína této mladé společnosti, především pak ta šumivá prodávaná pod značkou Astoria, se velmi brzy proslavila v širokém okolí i na mezinárodních trzích, kde pravidelně sbírají ocenění na světových vinařských soutěžích. V současné době jsou nedílnou součástí vysoké gastronomie v mnoha zemích nejen Evropy.

label
remove_red_eye 780 zobrazení