Pecorino Pascoli di Pienza ovčí sýr polokořeněný

Pecorino Pascoli di Pienza ovčí sýr polokořeněný
search
  • Pecorino Pascoli di Pienza ovčí sýr polokořeněný
  • Pecorino Pascoli di Pienza ovčí sýr polokořeněný

Pecorino Pascoli di Pienza Semistagionato 2,4kg

Ovčí sýr Pecorino Pascoli di Pienza Semistagionato je typický sýr z Toskánska, vyrobený z pasterizovaného ovčího mléka. Své jméno má podle starobylého renesančního města Pienza v provincii Siena, které založil papež Pius II. Zde jsou pastviny chudé, ale ideální pro ovce. Pecorino Pascoli di Pienza Semistaggionato je jemný sýr s pevným pružným těstem a hladkou máslovou strukturou s jemnými očky. S bohatou vůni a texturou měkkou v zimě, téměř kompaktní a drobivou na jaře a v létě, s chutí zralého mléka. Těsto sýru je chráněno v tmavě narudlé tvrdé kůře. Toto pecorino zraje asi 40 dní na smrkových deskách. Využití pro Pecorino Pascoli di Pienza Semistagionato v kuchyni je rozsáhlé. Používá se strouhaný do polévek nebo na typické toskánské luštěniny jako cizrna nebo hrachor. Ideální je také jako předkrm v kombinaci s jemným medem, vynikající je k dochucení studených těstovin nebo do slaných koláčů se sezónní zeleninou..

42709
Poznámka k ceně
Váha tohoto produktu je pouze orientační a skutečná cena bude přepočítána podle reálné váhy produktu
1 971,00 Kč

1 713.91 bez DPH


Počet

Pecorino Pascoli di Pienza ovčí sýr polokořeněný

Uvedená cena výrobku je za 2,4 Kg. Cena bude přepočtena dle skutečné váhy. Pecorino je originálně od výrobce porcovaná v 2 až 2,7 Kg balení. Při platbě počkejte na přepočítání ceny, kterou pošleme na Vámi uvedený e-mail. První doručený e-mail je automatický, s potvrzením objednávky, v druhém e-mailu pošleme přepočítanou cenu podle skutečné váhy.

Producent: Caseificio Busti Snc di Busti Remo
Název česky: Ovčí sýr z Pienzy polokořeněný
Název italsky: Pecorino Pascoli di Pienza Semistagionato
Složení: Ovčí mléko pasterizované, sůl, syřidlo a mléčné fermenty
Alergeny: Mléko a mléčné produkty, může obsahovat stopy mléka, sušeného ovoce a ořechů. Kůra je jedlá
Nutriční hodnoty
: Energetická hodnota na 100g 1720kj/415kcal, Tuky 35g z toho Nasycené mastné kyseliny 25g, Sacharidy 0 z toho Cukry 0 Polyalkoholy 0 Škroby 0 Vláknina 0, Bílkoviny 25g, Vitamíny 0 Minerální látky 0 Sůl 1,7g