Pecorino il Pepe Nero ovčí sýr s černým pepřem

Pecorino il Pepe Nero ovčí sýr s černým pepřem
search
  • Pecorino il Pepe Nero ovčí sýr s černým pepřem
  • Pecorino il Pepe Nero ovčí sýr s černým pepřem

Pecorino il Pepe Nero 1kg

Ovčí sýr Pecorino il Pepe Nero je tradiční pecorino s Toskánska, vyrobený z pasterizovaného ovčího mléka z toskánských ovcí, zpracovaného do 24 hodin po nadojení. Své jméno Pepe Nero získal podle kuliček černého pepře, které jsou do těsta přidávané a některá zrnka černého pepře můžeme vidět již zvenčí. Pecorino s černým pepřem má žlutě zbarvenou kůrku a má košíčkovitý tvar díky speciální formě zvané fuscella, ve které je vyroben. Bílé těsto kontrastuje s živou černí pepře. Použité koření dává pecorinu velmi intenzivní vůni a silnou chuť, kterou lze dokonale vychutnat ve sladkém a kořenitém kontrastu. Pecorino il Pepe Nero je ideální k aperitivu nebo předkrmům, konzumuje se krájený samostatně nebo s kvalitním medem. Vyzkoušejte ho i nastrouhaný na těstovinách, a k němu popíjejte rubínově červené víno se silnou a aromatickou chutí.

42711
Poznámka k ceně
Váha tohoto produktu je pouze orientační a skutečná cena bude přepočítána podle reálné váhy produktu
816,00 Kč

709.57 bez DPH


Počet

Pecorino il Pepe Nero ovčí sýr s černým pepřem

Uvedená cena výrobku je za 1kg. Cena bude přepočtena dle skutečné váhy. Pecorino je originálně od výrobce porcovaná v 1,1 až 1,7 Kg balení. Při platbě počkejte na přepočítání ceny, kterou pošleme na Vámi uvedený e-mail. První doručený e-mail je automatický, s potvrzením objednávky, v druhém e-mailu pošleme přepočítanou cenu podle skutečné váhy.

Producent: Caseificio Busti Snc di Busti Remo
Název česky: Ovčí sýr v bylinkách
Název italsky: Pecorino il Frescoverde
Složení: Ovčí mléko pasterizované, celý černý pepř 1%, syřidlo a mléčné fermenty. Povrchově ošetřeno konzervanty E 235, E 203. Kůra není jedlá.
Alergeny: Obsahuje sulfáty, mléko a mléčné produkty, může obsahovat stopy mléka, sušeného ovoce a ořechů
Nutriční hodnoty: Energetická hodnota na 100g 1632kj/394kcal, Tuky 34g z toho Nasycené mastné kyseliny 24g, Sacharidy 0 z toho Cukry 0 Polyalkoholy 0 Škroby 0 Vláknina 0, Bílkoviny 22g, Vitamíny 0 Minerální látky 0 Sůl 1,5g