Špek Lardo in Trancio

Špek Lardo in Trancio
search
  • Špek Lardo in Trancio
  • Špek Lardo in Trancio

Lardo in Trancio 1kg

Vysoký špek Lardo je získaný ze hřbetu prasete a zpracovaný zvláštním procesem. Vyrábí se ručně z vybraných nakořeněných kusů sádla, které odpočívá 6 měsíců v mramorových nádržích pro rozvoj vůně a chutě. Lardo in Trancio se podává na toskánském špekovém chlébu, pokrmu ohřátém v troubě a charakterizujím toskánskou kuchyni. Lardo se zde podává nakrájené na tenké plátky na chlebu, doplní omáčkoupodle chuti, nebo pestem a sýry. Lardo také dochucuje bruschetty s rajčaty, bazalkou a olivovým olejem nebo smažené gnoccu, emiliánskou specialitu. Jí se nakrájené na tenké plátky na chlebu s cibulí, rajčaty a ančovičkami, nebo na nudličky v těstovinách, smažených vejcích i jako přísada do plněného slaného koláče. Přidává se k pečenému masu či jako základ různých omáček.

Brianza Salumi
36971
Poznámka k ceně
Váha tohoto produktu je pouze orientační a skutečná cena bude přepočítána podle reálné váhy produktu
423,00 Kč

367.83 bez DPH


Počet

Špek Lardo in Trancio

Vysoký zauzený špek naložený po dobu šesti měsíců do mramorových nádob pro použití v studené i teplé kuchyni

Uvedená cena výrobku je za 1Kg. Cena bude přepočtena dle skutečné váhy. Lardo je originálně od výrobce porcovaná v 1 - 2 Kg vakuovém balení. Při platbě prosím počkejte na přepočítání ceny, kterou pošleme na Vámi uvedený e-mail - první doručený e-mail je automatický - s potvrzením objednávky, v druhém e-mailu pošleme přepočítanou cenu podle skutečné váhy.

Producent: Brianza Salumi di Vismara Luigi & C. S.r.l.
Název česky: Vysoký zauzený sušený špek
Název italsky: Lardo in Trancio
Složení: Vepřový špek, sůl, koření a přírodní aromatické látky, konzervační prostředky dusičnan draselný E 252
Alergeny: Neobsahuje
Nutriční hodnoty: Energetická hodnota na 100g 3349kj/800kcal, Tuky 88g z toho Nasycené mastné kyseliny 35g, Bílkoviny 1,5g, Sůl 1,5g

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.