Vepřové líčko Guanciale Amatriciano

Vepřové líčko Guanciale Amatriciano
search
  • Vepřové líčko Guanciale Amatriciano
  • Vepřové líčko Guanciale Amatriciano

Guanciale Amatriciano 1,2kg

Vepřové líčko Guanciale Amatriciano je důležitý produkt pro přípravu slavných těstovin Amatriciana. Název je odvozen od místa původu města Amatrice v provincii Rieti. Vepřové líčko má charakteristický trojúhelníkový tvar a je pokryto kořením, pepřem a chilli. Proces zrání trvá 3 měsíce. Na vnější straně je krytý kůží a uvnitř je ve vrstvě tuku svalnaté líčko. Obsahuje převážně tuk a trochu svaloviny. Kromě toho, že je líčko hlavní složkou slavné omáčky, chutná i samostatně pokrájené na tenké plátky s opečeným chlebem.

Salumeria Clai
1860
Poznámka k ceně
Váha tohoto produktu je pouze orientační a skutečná cena bude přepočítána podle reálné váhy produktu
636,00 Kč

553.04 bez DPH


Počet

Vepřové líčko Guanciale Amatriciano

Uvedená cena výrobku je za 1,2 Kg. Cena bude přepočtena dle skutečné váhy. Guanciale je originálně od výrobce připraveno ve velikostech 1,1- 1,5 Kg a není baleno. Při platbě prosím počkejte na přepočítání ceny, kterou pošleme na Vámi uvedený e-mail (první doručený e-mail je automatický - s potvrzením objednávky, v druhém e-mailu pošleme přepočítanou cenu podle skutečné váhy.

Producent: SA.NO. SALUMI S.R.L.
Název česky: Kořeněné vepřové líčko
Název italsky: Guanciale Amatriciano
Složení: Vepřové maso, sůl, sacharóza, přírodní látky určené k aromatizaci, koření. Antioxidanty E 300 Konzervanty E 252, E250.
Alergeny: Neobsahuje