Kořeněné vyzrálé vepřové líčko Guanciale

Kořeněné vyzrálé vepřové líčko Guanciale
search
  • Kořeněné vyzrálé vepřové líčko Guanciale
  • Kořeněné vyzrálé vepřové líčko Guanciale

Guanciale Segata 1,5kg

Kořeněné vepřové líčko Guanciale Segata. Kořeněné vepřové líčko je důležitý produkt pro přípravu slavných těstovin Amatriciana. Název je odvozen od místa původu města Amatrice v provincii Rieti. Vepřové  líčko má charakteristický trojúhelníkový tvar a je pokryté kořením, pepřem a chilli. Proces zrání trvá 3 měsíce. Na vnější straně je vepřové líčko Guanciale kryté kůží a uvnitř je ve vrstvě tuku svalnaté líčko. Obsahuje převážně tuk a trochu svaloviny. Kromě toho, že je líčko hlavní složkou slavné omáčky Amatriciana, chutná i samostatně nakrájené na tenké plátky s opečeným chlebem.

43654
Poznámka k ceně
Váha tohoto produktu je pouze orientační a skutečná cena bude přepočítána podle reálné váhy produktu
699,00 Kč

607.83 bez DPH


Počet

Kořeněné vyzrálé vepřové líčko Guanciale

Uvedená cena výrobku je za 1,5 Kg. Cena bude přepočtena dle skutečné váhy. Guanciale je originálně od výrobce připraveno ve velikostech 1,5 - 1,9 Kg a není baleno. Při platbě prosím počkejte na přepočítání ceny, kterou pošleme na Vámi uvedený e-mail (první doručený e-mail je automatický - s potvrzením objednávky, v druhém e-mailu pošleme přepočítanou cenu podle skutečné váhy.

Název česky: Kořeněné vepřové líčko vyzrálé
Název italsky: Guanciale Segata
Složení: Vepřové líčko z italského vepřového masa, sůl, aroma, koření, přírodní kouřové aroma
Nutriční hodnoty: 2568kj/623kcal, Tuky: 63,30g z toho Nasycené mastné  kyseliny 0 Sacharidy: 0,30g z toho Cukry 0, Polyalkoholy 0 Škroby 0 Vláknina 0 Bílkoviny: 13,0g, Vitamíny 0 Sůl 0

Komentáře (2)
Známka
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.