Prosciutto Crudo Parma Trancio ¼ kýty

Prosciutto Crudo Parma Trancio ¼ kýty
search
  • Prosciutto Crudo Parma Trancio ¼ kýty
  • Prosciutto Crudo Parma Trancio ¼ kýty

Prosciutto Crudo Parma Trancio 1/4 1,2kg

Originální parmská šunka, vyrobená podle tradičních postupů. Prosciutto di Parma je typická v soli sušená šunka oblasti mezi Via Aemilia (Emílijská cesta z Milána do Rimini) a korytem řeky Enza poblíž města Parma. Tento druh sušené šunky je známý po celé Evropě a její název zaručuje původ v Parmské provincii, jelikož její znak se smí vypalovat pouze v této oblasti. Prosciutto Parma je známa již v dobách antického Říma. Vypráví o ní Marcus Terentius Varro, Polybios i Strabón. Když Hannibal v roce 217 př.n.l. přišel do Parmy, obyvatelé mu na oslavu připravili vepřovou kýtu sušenou v soli v dřevěných nádobách, kterou velice ocenil. Maso pochází z nejlepších italských prasat Padana. Šunka zraje minimálně 16 měsíců. Prosciutto je baleno ve velikosti cca. ¼ celé kýty. Její nezaměnitelná a nepřekonatelná chuť je založená na výběru špičkového masa a kvalitním tradičním zpracování. Vynikající pro přípravu studených talířů, ale i v kombinaci s melounem.

San Francesco
37712
Poznámka k ceně
Váha tohoto produktu je pouze orientační a skutečná cena bude přepočítána podle reálné váhy produktu
1 241,00 Kč

1 079.13 bez DPH


Počet

Prosciutto Crudo Parma Trancio ¼ kýty

Uvedená cena výrobku je za 1,2kg. Cena bude přepočtena dle skutečné váhy. Prosciutto je originálně od výrobce porcovaná v 1 - 2kg balení. Při platbě počkejte na přepočítání ceny, kterou pošleme na Vámi uvedený e-mail (první doručený e-mail je automatický - s potvrzením objednávky, v druhém e-mailu pošleme přepočítanou cenu podle skutečné váhy.

Producent: Prosciuttificio - San Francesco Spa
Název česky: Parmská šunka 1/4
Název italsky: Prosciutto Crudo Parma trancio 1/4
Složení: Vepřové maso a sůl
Výživové hodnoty: 100g Energetická hodnota 1056 kJ/253 kcal, Tuky 16g z toho nasycené mastné kyseliny 5,3g, Sacharidy 0,5g, Z toho cukry 0, Bílkoviny 27g, Sůl 4,6g
Alergeny: Neobsahuje