Porchetta di Montagna

Porchetta di Montagna
search
  • Porchetta di Montagna
  • Porchetta di Montagna

Porchetta di Montagna 5,5kg

Tradiční plněné selátko Porchetta di Montagna je typickou uzeninou střední a centrální Itálie. Vykoštěné celé selátko Porchetta di Montagna je pečlivě okořeněné a osolené, naplněné masem z selečích nožiček, srolované a upečené několik hodin v troubě na nízkou teplotu, aby si zachovalo svojí přirozenou vůni a štavnatou chuť. Horská porchetta je původně trentinská specialita vyráběná z italských prasat a kořeněná trentinským kořením. Křehká a šťavnatá Porchetta di Montagna je vynikající nakrájená a chutná jak teplá, tak i studená jako součást předkrmů a uzeninových talířů.

Salumeria Clai
2062
Poznámka k ceně
Váha tohoto produktu je pouze orientační a skutečná cena bude přepočítána podle reálné váhy produktu
2 160,00 Kč

1 928.57 bez DPH


Počet

Porchetta di Montagna

Uvedená cena výrobku je za 5,5 Kg. Cena bude přepočtena dle skutečné váhy. Porchetta je originálně od výrobce porcovaná v 5 - 6 Kg vakuovém balení.  Při platbě počkejte na přepočítání ceny, kterou pošleme na Vámi uvedený e-mail (první doručený e-mail je automatický - s potvrzením objednávky, v druhém e-mailu pošleme přepočítanou cenu podle skutečné váhy.

Producent: Salumeria Clai S.r.l.
Název česky: Plněné selečí
Složení: Vepřové maso ze selete bez přidaných polyfosfátů, laktózy, bez glutamátu, bez mléčných bílkovin, bez lepku. Obsahuje vepřové maso, sůl, bramborový škrob, dextróza, aromatické rostliny, aroma, stabilizační koření: karagenan, antioxidant: askorbát sodný, konzervační látka: dusitan sodný
Alergeny: Neobsahuje

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.