Tradiční Salame Romagnolo Oro

Tradiční Salame Romagnolo Oro
search
  • Tradiční Salame Romagnolo Oro
  • Tradiční Salame Romagnolo Oro

Salame Romagnolo Oro 1kg

Tradiční italský Salame Romagnolo je střednězrnný salám s jemným nádechem pepře, úzce spjatý s krajinou Benátska. Salám se vyrábí starodávnou „domácí“ metodou, obalený v přírodních střevech a ručně svázaný. Vyrábí se pouze z vybraných kusů italských prasat těžké váhy – prasata se rodí, chovají a porážejí v Itálii. Základ je libové vepřové maso a slanina se správným množstvím tuku, Směs je poté pečlivě okořeněna solí, pepřem a ručně plněna do přírodních vepřových střívek. Salám Romagnolo poté zraje 60 dní. Vůně je obzvláště příjemná díky pevnému masu s jeho tradiční chutí, která je jemná, aby zvýraznila chuť masa. Má rustikální vzhled s plísní na vnější straně. Chuťově se hodí k tradičním kulinářským úpravám v kombinaci se sušenými rajčaty, olivami, krutony a Grana Padano DOP i pro rafinovanější pokrmy. Je bez lepku a laktózy.

Salumeria Clai
43154
Poznámka k ceně
Váha tohoto produktu je pouze orientační a skutečná cena bude přepočítána podle reálné váhy produktu
636,00 Kč

553.04 bez DPH


Počet

Tradiční Salame Romagnolo Oro

Uvedená cena je za 1 Kg. Ta bude přepočtena dle skutečné váhy. Romagnolo je originálně od výrobce porcovaná v 0,8 - 1,2 Kg balení. Při platbě počkejte na přepočítání ceny, kterou pošleme na Vámi uvedený e-mail (první e-mail je automatický - s potvrzením objednávky, v druhém e-mailu pošleme přepočítanou cenu podle skutečné váhy.

Producent: Clai S.c.a.
Název česky: Suchý vepřový salám z výběrového masa s bílou povrchovou plísní
Složení: Vepřové maso, sůl, dextrosa, koření, antioxidant E30, konzervanty E252, E250. Bez glutamátů a mléčných derivátů. Slupka není jedlá
Alergeny: Neobsahuje