Lanýžový Salame all’Aroma di Tartufo Bianco

Lanýžový Salame all’Aroma di Tartufo Bianco
search
  • Lanýžový Salame all’Aroma di Tartufo Bianco
  • Lanýžový Salame all’Aroma di Tartufo Bianco
  • Lanýžový Salame all’Aroma di Tartufo Bianco

Salame all’Aroma di Tartufo Bianco 350g

Sušený salám all’Aroma di Tartufo Biancoje opravdová lahůdka pro milovníky lanýžů původem z Toskánska z Greve in Chianti. Salám je vyráběn tradiční metodou a svou typickou zvláštní chuť získává díky kombinaci vůní bílých lanýžů a středně mleté libové vepřové klobásy jemné chuťi, jemnější než klasický toskánský salám. V pevném pružném těle se svrchní bílou plísní je dobře patrná mozaika na řezu masa s kousky špeku. Salám má intenzivní lanýžové aroma. Po naplnění do střívka zraje minimálně dva měsíce, v průběhu procesu zrání se na povrchu pokryje ušlechtilou bílou plísní. Krájí se na tenké plátky a je vynikající chutná jako součást předkrmů a uzeninových talířů pro občerstvení s přáteli a gurmánské předkrmy. Salame all’Aroma di Tartufo Bianco je bez lepku a bez laktózy.

37558
Poznámka k ceně
Váha tohoto produktu je pouze orientační a skutečná cena bude přepočítána podle reálné váhy produktu
423,00 Kč

377.68 bez DPH


Počet

Lanýžový Salame all’Aroma di Tartufo Bianco

Uvedená cena výrobku je za 350g. Cena bude přepočtena dle skutečné váhy. Salame Tartufo je originálně od výrobce porcovaný v 330 - 390g balení. Při platbě prosím počkejte na přepočítání ceny, kterou pošleme na Vámi uvedený e-mail (první doručený e-mail je automatický - s potvrzením objednávky, v druhém e-mailu pošleme přepočítanou cenu podle skutečné váhy.

Producent:  Antica Macelleria Falorni
Název česky: Salám s aroma bílých lanýžů
Složení: Vepřové maso, sůl, přirodní aroma, dextrosio, lanýžové aroma (0,06%), Antioxidant E300 Konzervant E252
Alergeny: Neobsahuje
Nutriční hodnoty:
Energetická hodnota na 100g 1765kj/425kcal, Tuky 34,3g z toho Nasycené mastné  kyseliny 22,12g Sacharidy 0,5g z toho Cukry 0,5g, Polyalkoholy 0 Škroby 0 Vláknina 0, Bílkoviny 28,82g Vitamíny 0 Sůl 4,63g

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.