Jedinečná klobása Salsiccia Passita Oro

Jedinečná klobása Salsiccia Passita Oro
search
  • Jedinečná klobása Salsiccia Passita Oro
  • Jedinečná klobása Salsiccia Passita Oro

Salsiccia Passita Oro 500g

Salsiccia Passita Oro je tenká klobása, jedinečná svého druhu. Pochází z oblasti Romagna a je typická svou nasládlou a jemnou chutí. Vyrábí se podle starodávné receptury z nejlepšího libového masa prasat narozených a chovaných v Itálii. Salsiccia Passita Oro je plněná do přírodních střívek, krátce a velmi jemně kořeněná s cílem získat křehký a sladký produkt, snadno loupatelný, s nenapodobitelnou chutí a rozplývající se v ústech. Je ideální uzeninou pro každý typ konzumace: od aperitivů po klasické italské prkénko, jako rychlé jídlo nebo svačina.

Salumeria Clai
43162
Poznámka k ceně
Váha tohoto produktu je pouze orientační a skutečná cena bude přepočítána podle reálné váhy produktu
345,00 Kč

300.00 bez DPH


Počet

Jedinečná klobása Salsiccia Passita Oro

Uvedená cena výrobku je za 500g. Cena bude přepočtena dle skutečné váhy. Salsiccia Passita Oro je originálně od výrobce porcovaná v 500g balení.  Při platbě počkejte na přepočítání ceny, kterou pošleme na Vámi uvedený e-mail (první doručený e-mail je automatický - s potvrzením objednávky, v druhém e-mailu pošleme přepočítanou cenu podle skutečné váhy.

Producent: Clai S.c.a.
Název česky: Typický sušený vepřový salám s bílou plísní
Složení: Vepřové maso 100%, sůl, dextrosa, koření. Antioxidant E301 Konzervanty E252, E250. Neobsahuje lepek ani mléčné deriváty. Slupka není jedlá
Alergeny: Neobsahuje

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.