Vyzrálý salám s fenyklem Finocchiona

Vyzrálý salám s fenyklem Finocchiona
search
  • Vyzrálý salám s fenyklem Finocchiona
  • Vyzrálý salám s fenyklem Finocchiona

Salame Finocchiona I.G.P. 3kg

Vyzrálý salám s fenyklem pokrytý bílou plísní. Salám Finocchiona je typický toskánský salám s dlouhou tradicí. Má jemnou chuť fenyklu a jemné okořenění. Italský Salame Finocchiona je vyroben z vepřového masa dle tradiční venkovské receptury. Obsahuje pouze pečlivě selektované a kvalitní vepřové maso, které je nahrubo pomleté, dochucené solí, mletým pepřem, červeným toskánským vínem a semínky divokého fenyklu, který ve středověku nahrazoval pepř. Ten byl v té době drahý a vzácný. Salám Finocchiona zraje po dobu 6 měsíců. Dnes se tento salám vyrábí nejen v Toskánsku, ale v celé severní a střední Itálii, a je velmi oblíbený. Chuť je jemná a svěží, s tóny fenyklu a okořeněného masa.

Salumeria Coati
43156
Poznámka k ceně
Váha tohoto produktu je pouze orientační a skutečná cena bude přepočítána podle reálné váhy produktu
1 695,00 Kč

1 473.91 bez DPH


Počet

Vyzrálý salám s fenyklem Finocchiona

Uvedená cena výrobku je za 3kg. Cena bude přepočtena dle skutečné váhy. Salame Finocchiona je originálně od výrobce porcovaná v 2 - 3kg balení. Při platbě počkejte na přepočítání ceny, kterou pošleme na Vámi uvedený e-mail (první doručený e-mail je automatický - s potvrzením objednávky, v druhém e-mailu pošleme přepočítanou cenu podle skutečné váhy.

Název česky: Vyzrálý salám s fenyklem
Složení: Vepřové maso, sůl, dextrosa, semínka fenyklu, zrnka pepře, mletý pepř, česnek. Antioxidant E301 Konzervanty E252, E250. Bez glutamátů a mléčných derivátů. Slupka není jedlá
Alergeny: neobsahuje

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.