Tradiční Salame Padano

Tradiční Salame Padano
search
  • Tradiční Salame Padano
  • Tradiční Salame Padano

Salame Padano 1,9kg

Tradiční italský vesnický Salame Padano s mozaikou bílého špeku, který se vyznačuje unikátní nasládlou chutí. Je typický italský salám z oblasti Emilia Romagna a Lombardia. Salám je vyroben zcela ručně z nejlepšího100% italského masa plemene Po Valley v kombinaci se solí a čerstvým pepřem. Hrubě mletá masová směs se plní do přírodních střívek, ve kterých následně zraje po dobu minimálně dvou měsíců, aby dosáhl své specifické vůně a chuti. Jedinečná textura, lehce pikantní chuť, lehký nádech pepře a jemně kořenité aroma jsou typické vlastnosti Salame Padano, získané díky dokonalé rovnováze soli, koření a přírodního aroma. Barva je vždy jasně červená, téměř rubínová. Doporučujeme servírovat v středně silných plátcích, krájených rovně i šikmo, po odstranění slupky. Výborně se Salame Padano hodí k tradičním kulinářským úpravám v kombinaci se sušenými rajčaty, olivami, krutony a Grana Padano DOP i pro rafinovanější pokrmy.

Salumeria Clai
43267
Poznámka k ceně
Váha tohoto produktu je pouze orientační a skutečná cena bude přepočítána podle reálné váhy produktu
891,00 Kč

774.78 bez DPH


Počet

Tradiční Salame Padano

Uvedená cena výrobku je za 1,9 Kg. Cena bude přepočtena dle skutečné váhy. Salame Padano je originálně od výrobce porcovaná v 1,4 - 2,2 Kg balení.  Při platbě počkejte na přepočítání ceny, kterou pošleme na Vámi uvedený e-mail (první doručený e-mail je automatický - s potvrzením objednávky, v druhém e-mailu pošleme přepočítanou cenu podle skutečné váhy.

Producent: Clai S.c.a.
Název česky: Vepřový salám Padano
Složení: Vepřové maso, sůl, dextroza, sacharoza, víno, kořeni, aroma, antioxidanty E301, konzervanty E252, E250
Nutriční hodnoty: 1570kj/378kcal, Tuky: 28,0g, z toho Nasycené mastné kyseliny: 12,0g Sacharidy: 2,4g, z toho Cukry 0 Polyalkoholy 0 Škroby 0 Vláknina 0, Bílkoviny: 28,0g Vitamíny 0 Sůl: 4,1g