Grana Padano D.O.P. typ parmezán

Grana Padano D.O.P. typ parmezán
search
  • Grana Padano D.O.P. typ parmezán
  • Grana Padano D.O.P. typ parmezán

Grana Padano D.O.P. 300g

Grana Padano je italský tvrdý sýr typu parmezán, vyrobený z kravského mléka z dvojího dojení. Vyrábí se v historické chráněné oblasti původu díky příspěvku drobných dodavatelů v provinciích Mantova a Brescia, dvou nejdůležitějších oblastí pro výrobu tohoto sýra s chráněnou ochranou známkou D.O.P. Grana Padano zraje dvanáct měsíců až čtyři roky a má hladkou velice tvrdou kůrku a pevnou drobivou strukturu těsta. Jeho obsah tuku je 39-41%, chuť je vyvážená, ne příliš slaná, ale ani ne příliš jemná, trochu pikantní, čerstvá, ovocná, nasládlá s náznakem ořechů a ananasu. Používá se do předkrmů, na těstoviny, zeleninové saláty, na steaky. Je vhodný k červenému i bílému vínu, ideální kombinace s vínem Barolo, Zinfandel nebo Gavi. Grana Padano se dá dobře zmrazovat.

1470
Poznámka k ceně
Váha tohoto produktu je pouze orientační a skutečná cena bude přepočítána podle reálné váhy produktu
201,00 Kč

174.78 bez DPH


Počet

Grana Padano D.O.P. typ parmezán

Uvedená cena výrobku je za 300g. Cena bude přepočtena dle skutečné váhy. Parmazán je originálně od výrobce porcovaná v 300 až 400g vakuovém balení.  Při platbě počkejte na přepočítání ceny, kterou pošleme na Vámi uvedený e-mail (první doručený e-mail je automatický - s potvrzením objednávky, v druhém e-mailu pošleme přepočítanou cenu podle skutečné váhy.

Producent: Consorzio Latterie Virgilio
Název česky: Sýr ze syrového kravského mléka
Název italsky: Grana PADANO D.O.P.
Složení: Kravské mléko, sůl, syřidlo, konzervační prostředek : vaječný lysozym, kůra je jedlá
Alergeny: Kravské mléko a mléčné výrobky
Nutriční hodnoty
: Energetická hodnota na 100 g 1654kj / 398kcal, Tuky29g z toho Nasycené mastné kyseliny 18g Sacharidy 0 z toho Cukry 0 Polyalkoholy 0 Škroby 0 Vláknina 0,8g, Bílkoviny 33g, Vitamíny 0 Minerální látky 0 Sůl 1,5g