Pikantní klobása Salsiccia Diavoletta Dritta

Pikantní klobása Salsiccia Diavoletta Dritta
search
  • Pikantní klobása Salsiccia Diavoletta Dritta
  • Pikantní klobása Salsiccia Diavoletta Dritta

Salsiccia Diavoletta Dritta 3ks 1,5kg

Salsiccia Diavoletta Dritta je kořeněná vepřová klobása ochucená chilli papričkami z Kalábrie. Tradiční výroba z vybraných kousků toho nejjemnějšího vepřového masa a pálivých papriček, jemná zrnitá struktura v každém plátku, dokonalé aroma a sladkost s notou po divokém fenyklu s intenzivní chutí pálivých papriček. Tyto kalábrijské chilli papričky nejen že klobáse Salsiccia Diavoletta Dritta dodávají krásnou barvu, vůni a chut' ale zároveň konzervují. Doporučujeme servírovat jako tenké plátky s Antipasti, ale výborně se hodí i pro přípravu pikantních omáček na těstoviny či do rizot, pro vaše originální italské recepty a nebo i skvělou domácí pizzu. Bude určitě hvězdou vašich pikantních večerů v doprovodu něčeho křupavého jako Taralli nebo Pane - chlebové křupavé placky.

Brianza Salumi
37555
826,00 Kč

718.26 bez DPH


Počet

Pikantní klobása Salsiccia Diavoletta Dritta

Uvedená cena výrobku je za 1500g. Cena bude přepočtena dle skutečné váhy. Salsiccia je originálně od výrobce porcovaná v 1500g - 2000g vakuovém balení.  Při platbě počkejte na přepočítání ceny, kterou pošleme na Vámi uvedený e-mail (první doručený e-mail je automatický - s potvrzením objednávky, v druhém e-mailu pošleme přepočítanou cenu podle skutečné váhy.

Název česky: Pikantní rovný salám
Název italsky: Salsiccia Diavoletta dritta
Složení: Vepřové maso, přírodní aroma, sůl, dextróza a koření. Antioxidant E301, Konzervanty E252, E250. Bez glutamátů a mléčných derivátů. Slupka není jedlá
Alergeny: Neobsahuje