Čerstvá klobása Salsiccia Fresca

Čerstvá klobása Salsiccia Fresca
search
  • Čerstvá klobása Salsiccia Fresca
  • Čerstvá klobása Salsiccia Fresca

Salsiccia Fresca 1kg

Čerstvá klobása Salsiccia z Toskánska se vyrábí z vepřového masa, soli a vína Chianti. Je nedílnou součástí každé italské grilovací party, grigliaty. Používá se jako příloha do těstovinových omáček, je ale ideálním partnerem pro brambory, rýži nebo třeba kořeněný chléb či rizota. Salsiccia se v italských regionech liší. Abruzzo obsahuje játra a někdy i med, zatímco typická toskánská varianta se rafinuje také červeným vínem. Salsiccia je v Itálii populární, takže nikoho nepřekvapí, že se mnoho regionů pyšní tím, že byla vynalezena právě u nich. Klobása, která je velmi podobná salsiccii, je již pod názvem Lucanica uvedena v dílech četných starověkých spisovatelů, jakými jsou Cicero a Martial. Podle toho se někdy klobása nazývá též Lucanica, po kmeni Lucan. Salsiccia je určená pro tepelnou úpravu.

44309
Poznámka k ceně
Váha tohoto produktu je pouze orientační a skutečná cena bude přepočítána podle reálné váhy produktu
372,00 Kč

332.14 bez DPH


Počet

Čerstvá klobása Salsiccia Fresca

Uvedená cena výrobku je za 1kg. Cena bude přepočtena dle skutečné váhy. Salsiccia je originálně od výrobce porcovaná v 800 - 1200g balení.  Při platbě počkejte na přepočítání ceny, kterou pošleme na Vámi uvedený e-mail (první doručený e-mail je automatický - s potvrzením objednávky, v druhém e-mailu pošleme přepočítanou cenu podle skutečné váhy.

Název česky: Čerstvá klobása s vínem Chianti
Název italsky: Salsiccia al vino Chianti D.O.C.G.
Složení: Vepřové maso, sůl, víno Chianti D.O.C.G. (0,5%) a přírodní aroma
Nutriční hodnoty: Energetická hodnota na 100 g 368 kj / 93 kcal, Tuky 7,0g z toho Nasycené mastné kyseliny 1,10g, Sacharidy 5,60g, z toho Cukry 5,2g, Polyalkoholy 0 Škroby 0 Vláknina 0, Bílkoviny 0,90g, Vitamíny 0 Minerální látky 0 Sůl 1,50g
Alergeny: Neobsahuje

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.